шоколад без сахара

FAQ: як робиться шоколад без цукру

Як виходить, що в батончику лише 2 грами вуглеводів, у чому магія?

Не всі вуглеводи однакові. Частину з них не засвоює організм, наприклад пребіотичні волокна з какао-бобів та інуліну, еритритол. Ми не додаємо в Rebels цукор, але в ньому є трохи засвоюваних вуглеводів — власне з какао-бобів та інуліну. Їх лише 2 грами на порцію. Не магія — наука!

Чому Rebels дорожчий за звичайний шоколад без цукру?

Тому що наш шоколад не тільки без цукру, а й без брехні. Ми не використовуємо токсичну й дуже дешеву фруктозу, мальтитол — цукроспирт, що має низьку калорійність, але істотно впливає на глюкозу крові та здоров’я судин. Кероб, мед, кокосовий цукор, сиропи фініка й топінамбура або просто фініки — це все ті ж цукор або фруктоза, просто з гарними назвами. Вони дешеві й не зглянуться над вашою талією, серцем і зубами.

А ще Rebels задовольняє потребу в солодкому смаку й насичує. Досить одного батончика, щоб відчути задоволення. Цукор — наркотик, ви просто не помічаєте, як спускаєте гроші на чергову «дозу».

Що робить Rebels солодким? Це точно безпечно? А смачно?

Ми використовуємо три перевірені у тривалих якісних клінічних дослідженнях підсолоджувачі. Еритритол — цукроспирт, він міститься в динях і грибах. Не впливає на глюкозу крові й має практично нульову калорійність. Інулін — пребіотичне волокно, стевія — рослина, яку традиційно використовують для підсолоджування їжі в Південній Америці.

Ми підібрали пропорцію так, що ви відчуєте тільки природну солодкість.

З якого віку Rebels можна дітям?

Усі компоненти, які ми використовуємо, є у звичайному раціоні дітей і дорослих. Функційні складники нашого шоколаду — це потрібні нам натуральні речовини, які ми недоотримуємо з продуктів через особливості сучасного сільського господарства та способу життя.

Ми дотримуємося позиції, що пригостити дитину Rebels можна тоді, коли ви готові дати їй традиційні цукрові солодощі. Наймолодша тестувальниця в нашій команді — дворічна Зоя.