Наша історія

Привіт! Ми Олена та Катя, засновниці Rebels.

Олена — наукова журналістка, спеціалістка з кетохарчування й засновниця найбільшої російськомовної спільноти про кетодієту, LCHF-раціон і біогакінг Cilantro.ru.

Катя — технолог харчових виробництв, понад 17 років займається темою спортивного й функційного харчування.

І ми обидві жахливо стомилися від брехні.

Big Food, великі виробники солодощів, удаються до будь-яких хитрощів, щоб продати нам цукор за ціною шоколаду. Яскраве паковання, реклама, яка переконує, що цукор робить нас самими собою і дарує насолоду. Написи «без цукру» великими літерами, а в складі дрібним шрифтом: токсична для печінки фруктоза, мальтитол, що мало чим відрізняється від звичного солодкого порошку, «тростинна випарка» й «кокосовий нектар».

Як наслідок — пандемія ожиріння й діабету другого типу. Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує: якщо збережеться нинішня тенденція, до 2020 року 70 млн дітей у світі віком до 5 років страждатимуть на надлишкову вагу!

Одного разу ми зустрілися на заході, де зібралися прихильники здорового способу життя, розговорилися та зрозуміли: ми більше не можемо сидіти склавши руки. Якщо ніхто не хоче кинути виклик цукровій індустрії і створювати продукти без цукру та брехні, то це зробимо ми.

Ми вміємо читати наукові дослідження, знаємося на складниках і технології виробництва, а отже, можемо створити смачний шоколад, який буде дійсно корисним.

Понад 30 виварок нам знадобилося, щоб знайти ідеальну комбінацію — легка гіркуватість шоколаду, натуральна солодкість і трохи магії. Кожна наша шоколадка — це десерт, що допомагає вам почуватися трішечки ліпше.

Previous Next